Gminna Biblioteka Publiczna w Zembrzycach zaprasza dorosłych Czytelników do udziału w Dyskusyjnym Klubie Książki!
Czym jest DKK?
To cykliczne spotkania czytelników, którzy sięgają po tę samą książkę, a potem dzielą się swoimi wrażeniami, opiniami i refleksjami. Nie ma dobrych, czy złych odpowiedzi - liczy się rozmowa, wymiana poglądów i przyjemność wspólnego odkrywania literatury.
Spotkania: raz w miesiącu, w pierwszy wtorek miesiąca.
Pierwsze spotkanie: 2 września godz 15.30
Więcej szczegółów już na pierwszym spotkaniu. Zapraszamy!






