Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI, strona 1:

Ferie w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

Utworzono dnia 05.02.2024

Bezpłatne zajęcia ruchowe dla osób dorosłych w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

Utworzono dnia 08.01.2024

Gmina Zembrzyce uruchamia inicjatywę skierowaną do mieszkańców w postaci bezpłatnych zajęć ruchowych, poprawiających sprawność i kondycję fizyczną. Od stycznia 2024 roku zajęcia ruchowe będą się odbywać w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach.

Zajęcia oferują uczestnikom możliwość poprawy kondycji fizycznej, zapewniają relaks po intensywnym dniu, ale również mogą być sposobem na nawiązywanie nowych relacji społecznych.

Terminy i godziny zajęć:

  • Joga (wtorki): 18:15 - 19:15
  • Pilates (czwartki): 18:15 - 19:15
czytaj dalej... na temat: Bezpłatne zajęcia ruchowe dla osób dorosłych w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach

Zapytanie Ofertowe

Utworzono dnia 24.11.2023
Zapytanie ofertowe na wykonanie zamówienia pn. zakup i dostawa wyposażenia nagłośniającego terenów rekreacyjnych przy Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Zembrzycach
czytaj dalej... na temat: Zapytanie Ofertowe

Zapytanie Ofertowe

Utworzono dnia 31.10.2023

 

Numer ogłoszenia: 1/ZK/2023

Zembrzyce, dnia 31.10.2023 r.

 

 

 

 

Wszyscy zainteresowani za pośrednictwem:

 

 

Zapytania ofertowego na wykonanie zamówienia pn. zakup i dostawa wyposażenia nagłośniającego terenów rekreacyjnych przy Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Zembrzycach.

 

Na podstawie pkt. 14 ogłoszenia Zamawiający zawiadamia, że unieważnia przedmiotowe postępowania.

czytaj dalej... na temat: Zapytanie Ofertowe

Zapytanie Ofertowe

Utworzono dnia 13.10.2023

 na zakup i dostawę wyposażenia nagłośniającego terenów rekreacyjnych przy Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Zembrzycach.

czytaj dalej... na temat: Zapytanie Ofertowe

Dofinansowanie dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Zembrzycach w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Utworzono dnia 07.09.2023

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach jest beneficjentem  „NARODOWEGO PROGRAMU ROZWOJU CZYTELNICTWA 2.0.” NA LATA 2021-2025. W ramach zadania: „Dofinansowanie dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-bookówi/lub audiobooków i/lub synchrobooków - Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1. w ramach NPRCz 2.0

W ramach dotacji celowej nasza biblioteka otrzymała w 2023 rok- 5.000 zł

czytaj dalej... na temat: Dofinansowanie dla Gminnej Biblioteki Publicznej w Zembrzycach w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0

Rajd Małopolski

Utworzono dnia 24.06.2023

DNI GMINY ZEMBRZYCE

Utworzono dnia 14.06.2023

Zaproszenie na Konsultacje LSR 2023 – 2027

Utworzono dnia 20.04.2023

Zarząd Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „Podbabiogórze” zaprasza do zakładki „Konsultacje LSR 2023 – 2027”, gdzie zamieszczane są aktualne dokumenty związane z opracowywaną Lokalną Strategią Rozwoju „Podbabiogórza” na lata 2023-2027 dla obszaru działania LGD „Podbabiogórze” tj. gmin Budzowa, Bystrej-Sidziny, Jordanowa, Makowa Podhalańskiego, Stryszawy, Zawoi, Zembrzyc, Suchej Beskidzkiej oraz Miasta Jordanowa.

czytaj dalej... na temat: Zaproszenie na Konsultacje LSR 2023 – 2027

Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców Gminy Zembrzyce

Utworzono dnia 18.04.2023

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Podbabiogórze” serdecznie zapraszam mieszkańców Gminy Zembrzyce na spotkanie konsultacyjne dotyczące opracowania Lokalnej Strategii Rozwoju „Podbabiogórza” na lata 2023-2027 dla obszaru działania LGD „Podbabiogórze” tj. gmin Budzowa, Bystrej-Sidziny, Jordanowa, Makowa Podhalańskiego, Stryszawy, Zawoi, Zembrzyc, Suchej Beskidzkiej oraz Miasta Jordanowa.

czytaj dalej... na temat: Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne dla mieszkańców Gminy Zembrzyce

Życzenia Świateczne

Utworzono dnia 06.04.2023

Sukces naszych Cheerleaders

Utworzono dnia 27.02.2023

Najstarsza grupa cheerleaders z Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach-Vena Team Cheerleaders wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Tańca Sportowego w Makowie Podhalańskim. 

czytaj dalej... na temat: Sukces naszych Cheerleaders

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Utworzono dnia 21.03.2023

15 marca 2023 roku, w Szkole Podstawowej w Śleszowicach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”. Udział w nim wzięły dzieci i młodzież ze wszystkich szkół z terenu gminy Zembrzyce.Konkurs ten ma na celu popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego Po raz kolejny organizatorem turnieju był Zarząd Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Zembrzycach pod przewodnictwem dh Stanisława Gaury Komendanta Gminnego Związku OSP RP w Zembrzycach oraz druhów OSP Zembrzyc, Marcówki i Śleszowic. Uczestnicy turnieju otrzymali do rozwiązania test pisemny, a w kolejnym etapie odpowiadali ustnie na wylosowane przez siebie trzy pytania.

czytaj dalej... na temat: Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Gminny Konkurs Recytatorski

Utworzono dnia 21.03.2023

9 marca w Szkole Podstawowej im. Kazimierza Przerwy Tetmajera w  Zembrzycach  odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gminy Zembrzyce, którzy zaprezentowali wybrane przez siebie dowolne fragmenty poezji i prozy. Zmagania recytatorów były równocześnie kwalifikacją do konkursu klas od 0 do V w Makowie Podhalańskim, gdzie odbyły się eliminacje powiatowe.
Komisja konkursowa w składnie: Ewa Czaicka, Maria Talaga oraz Kazimiera Elżbieciak - wyłoniła najlepsze deklamacyjne talenty uczniowskie. Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody.  To laur za pracę, która wnosi do świadomości uczniowskiej poczucie wartości, jak i kształtuje młode osoby do pełnego i wartościowego życia w społeczeństwie. 

 

czytaj dalej... na temat: Gminny Konkurs Recytatorski

Kalendarz

Lista wydarzeń w miesiącu Luty 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 66

W poprzednim tygodniu: 76

W tym miesiącu: 243

W poprzednim miesiącu: 329

Wszystkich: 16014

Zegar