Zembrzyce grają z WOŚP

W niedzielę 10 stycznia 2016 roku, 120 tysięcy wolontariuszy 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyszło na ulice nie tylko polskich miast lecz także w kilkudziesięciu krajach świata. Po raz trzynasty w Zembrzycach odbyła się też kwesta na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze zbierali datki po każdej Mszy Świętej, a późnym popołudniem odbył się w hali sportowej Zespołu Szkół w Zembrzycach koncert finałowy, który jak co roku zgromadził liczne grono mieszkańców. W koncercie mogliśmy wysłuchać Orkiestry Dętej ” Rytm”, z najnowszym repertuarem, zespołów dziecięcych przedszkolaków i uczniów Zespołu Szkół w Zembrzycach. Nie zabrakło, tradycyjnie występującego Zembrzyckiego Koła Gospodyń „Mioduszyna” oraz rodzimych profesjonalistek Zespołu „Retroband „.

Podczas XXIV finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej w Zembrzycach zebrano 5.102 zł. oraz 10 funtów. Zgromadzone środki zostaną przekazane na pomoc dla oddziałów pediatrii oraz na pomoc dla seniorów.
Po raz kolejny organizatorem akcji był pan Piotr Talaga wraz z wolontariuszami Iwoną Talaga, Natalią Talaga, Dawidem Pajor i Klaudią Bączek.

Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i uczestnikom aukcji oraz wszystkich życzliwym osobom, które przekazały datki na działalność WOŚP.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *