SPOTKANIE DOTYCZĄCE PROGRAMU „DZIAŁAJ LOKALNIE”

Szansa na małe granty dla organizacji społecznych!

• Działasz w organizacji pozarządowej?
  • Masz wiele pomysłów na działania związane z rozwojem twojej społeczności?

Masz szansę zdobyć nawet 5000 zł.
na realizację własnego małego pomysłu!

W programie „Działaj Lokalnie” wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Jest on prowadzony z myślą o organizacjach pozarządowych oraz grupach nieformalnych, które podejmują wspólny wysiłek, aby w ich społecznościach żyło się lepiej.

Szkolenie w zakresie przygotowania                          wniosku do programu odbędzie się:

18 maja br. w Gminnym Centrum Kultury            i Czytelnictwa w Zembrzycach o godz. 16.30.

Planowany nabór wniosków on-line:  4 MAJA – 4 CZERWCA 2017 r.

Szczegółowe informacje: zielonalinia.org.pl oraz dzialajlokalnie.pl

Partner Programu: Gmina Zembrzyce

Szansa na małe granty dla organizacji społecznych!

• Działasz w organizacji pozarządowej?
  • Masz wiele pomysłów na działania związane z rozwojem twojej społeczności?

Masz szansę zdobyć nawet 5000 zł.
na realizację własnego małego pomysłu!

Planowany nabór wniosków on-line:  4 MAJA – 4 CZERWCA 2017 r.

Szczegółowe informacje: zielonalinia.org.pl oraz dzialajlokalnie.pl

Partner Programu: Gmina Zembrzyce