Plebiscyt na sportowca roku 2015

W dniu 15 marca 2016 r w Tequilla- Event. Nominowano 11 osób w kategorii Sportowiec Roku 2015, dwanaście w kategorii Sportowa Nadzieja 2015 i pięć w kategorii Działacz/Trener 2015.Po raz pierwszy wręczono również Nagrody Powiatu Suskiego za szczególne osiągnięcia sportowe dla zawodników i trenerów oraz uczniów Powiatu Suskiego w 2015 roku. W uroczystości brał udział Łukasz Palarski – Wójt Gminy Zembrzyce, który złożył gratulacje wyróżnionym z naszej gminy Panu Józefowi Karlak i Panu Michałowi Kuśnierz.

Michał Kuśnierz – pilot rajdowy, w klasyfikacji generalnej razem z kierowcą Maćkiem Oleksowiczem zajmuje 5 pozycję. W 2016 roku wystartował już w 84 edycji Rajdu Monte Carlo. Tym razem z kierowcą Tomaszem Grycem, z którym wyjeździł w 2011 r. mistrzostwo Polski. Ostatecznie Gryc/Kuśnierz zajęli 41. miejsce w klasyfikacji generalnej, a w swojej klasie RC4 znaleźli się na 6. miejscu. Popularność naszego pilota nie maleje bowiem internauci oddali na niego tak jak przed rokiem największą liczbę głosów.

Wśród uhonorowanych w kategorii działacz sportu znalazł się Prezes LKS Garbarz Zembrzyce Pan Józef Karlak, który od wielu lat związany jest ze sportem jako działacz pasjonata. Szefuje klubowi od 1999 roku. Od tego też roku z małą przerwą „Garbarz” gra w IV lidze Małopolski Zachodniej, jest to najwyższa liga spośród wszystkich drużyn z naszego powiatu. Gratulujemy laureatom i życzymy kolejnych sukcesów sportowych i osobistych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *