Festiwal o tematyce ekologicznej „EKO – STRACHY”

Szanowni Państwo, w ramach integracji społeczności lokalnej mamy zaszczyt zaprosić na festiwal o tematyce ekologicznej „EKO – STRACHY”, który odbędzie się na „Tarnawskiej Górze” w Tarnawie Dolnej w dniu 21.05.2016 roku od godz. 15,00.

Tematem wiodącym festiwalu jest RECYKLING, jedna z metod ochrony środowiska, która niesie bardzo ważne przesłanie – wskazuje na konieczność zredukowania liczby produkowanych przez nas śmieci, a tym samym namawia do ograniczenia konsumpcyjnego stylu życia i pełnego wykorzystania tego, co już posiadamy.

Jeśli interesuje Was ten temat, to zapraszamy także do wzięcia udziału w konkursach, które odbędą się w ramach festiwalu:

• plastyczno-technicznego – „STRACHY z RECYKLINGU”
  • oraz mody ekologicznej – „ EKOMODA  EKOLOGA”

Regulaminy konkursów oraz karty zgłoszenia na stronie Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach www.gckiczzembrzyce.pl

W programie: ekologia dla każdego, zdrowa kuchnia, wiedza fachowa, porady zdrowotne, kosmetyczne, fryzjerskie, pokaz mody ekologicznej, degustacje, warsztaty, wystawy, muzyka.

Festiwal organizowany w ramach działań edukacyjnych w zakresie ochrony środowiska naturalnego przez Stowarzyszenie „OJCOWIZNA” z Tarnawy Dolnej przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Zembrzycach.

Do pobrania:
OK-EKOMODA – REGULAMIN I KARTA ZGŁOSZENIA